3.3.2010

T-ballový turnaj v Tipsport aréně

Ve středu 3. března 2010 se žáci naší školy zúčastnili T-ballového turnaje, který se konal ve dvou kategoriích pro mladší (2. až 3. třídy) a starší (4. až 5. třídy) v hale míčových sportů u Tipsport arény.

V mladší kategorii se zúčastnily turnaje 4 týmy. Náš tým během celého turnaje ani jednou neprohrál a proto po zásluze mohl při závěrečném předávání vyzdvihnout nad hlavu pohár pro vítěze. V doprovodné soutěži v rychlosti nadhozu jsme také sebrali soupeřům vše, když tři naši nominovaní žáci obsadili první tři místa. Z výhry se radoval Martin Polák (2.A), který vyhrál výkonem 72 km/h, druhý skončil Dan Malinovský (3.A) a ze třetí pozice vše jistil Martinův starší bratr Honza Polák (3.A).

Starší kategorie byla naplněna 9-ti týmy, které se utkaly ve skupinách o postup. V této skupině se našim dařilo střídavě a po jedné výhře i prohře postoupili do skupiny, ve které se hrálo o 4.-6. místo. V této skupině naši ani jednou nezaváhali a po zásluze vybojovali 4.místo, které bylo možná mírným zklamáním.

Všichni t-ballisté z Vrchlického zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a sportovního ducha, kterého během těchto bojů ukázali.