20.12.2007

Vánoční turnaj ZŠ Vrchlického ve stolním tenisu

Naše škola pořádala před Vánoci tradiční turnaj ve stolním tenisu pro žáky 2. stupně.

Téměř sedm desítek účastníků změřilo své síly ve třech kategoriích - chlapci 5.-7.
a 8.-9. tříd; dívky hrály dohromady v jedné skupině.

Při neúčasti Tomáše Prosy zvítězil v soutěži nejstarších chlapců Petr Brindzák. V mladší kategorii byla bitva daleko zajímavější. Velký favorit Aleš Suchomel vypadl již ve čtvrtfinále s Petrem Šilhánem 2:3 na sety. Ten pak v euforii porazil i dalšího nasazeného Radka Czichoně a zaslouženě vyhrál celý turnaj.

Kategorii dívek opanovala Bára Eppertová z 6.A, když jí v cestě za prvenstvím nezastavily ani děvčata ze starších ročníků.

Uznání však patří všem účastníkům, neboť většina z nich si skutečně přišla před svátky zasportovat a ne jen proto, aby se „ulili" z vyučování.