20.5.2011

ZŠ Vrchlického ovládla Pohár rozhlasu v lehké atletice

17. a 18.května se konaly další atletické závody družstev – tradiční Pohár rozhlasu. Naši žáci potvrdili výbornou výkonnost z minulého týdne a v tomto prestižním závodě obsadili přední místa.

Mladší žákyně ve složení Vaníčková, Ramseidlová D., Černá, Rysnerová, Molnárová, Hájková H. a Raslová L. zvítězily s náskokem 432 bodů před ZŠ Česká, starší žáci ve složení Demel, Slabý, Kučera, Kosák, Flesner, Dostál, Burián, Kejzar a Gamba obsadili rovněž 1.místo s náskokem 856 bodů před sportovní školou ZŠ Ještědská a družstvo starších žákyň (Trejbalová, Kaplová, Košková, Eppertová, Kofrová, Pleskotová a Burešová) skončilo na 2.místě za ZŠ Ještědská. Vítězná družstva si zajistila automaticky postup do krajského finále, které ovšem koliduje se sportovně vědomostní soutěží Syner školám, na kterou si letos velmi brousíme zuby.
Vynikající výkony, za které všem účastníkům patří veliké blahopřání a poděkování, si můžete prohlédnout v příloze výsledků.